Separačné krúžky Počet produktov v kategórii: 2

Separačné krúžky TWIN RING od spoločnosti Bioclear konečne vyriešili mnoho problémov tradičných separačných krúžkov. Separačný krúžok TWIN RING sa prispôsobí a priľne k akémukoľvek tvaru zuba. Krúžok vytvára silné napätie. Veľkou výhodou je, že si zachováva svoj pôvodný tvar a nedochádza k jeho deformácii aj po opätovnom použití. Krúžok TWIN RING možno použiť na upevnenie akýchkoľvek matríc. K manipulácii s krúžkom slúžia kliešte Bioclear.

.

Popis:

Vytvorené pre použitie v druhej sekčnej triede.
Možno použiť s akoukoľvek matricou.
Unikátny dizajn umožňuje krúžku priľnúť k akémukoľvek tvaru zuba.
Vďaka svojej geometrii vytvára krúžok TWIN RING silné napätie, čím pomáha k lepšej separácii zubov a vytvára také tesnenie matrice, že nedochádza k úniku kompozitu cez okraj ďasná.
Štruktúra krúžku sa vyznačuje excelentnou schopnosťou zachovať si svoj tvar aj po mnohonásobnom roztiahnutí a sterilizácií.
Dvojitý nitinolový drôt roztiahnete najľahšie pomocou klieští Bioclear.
Oblúk krúžku je sklonený voči zubnému oblúku a tým pádom nedochádza k vzájomnej interferencii dvoch za sebou aplikovaných krúžkov
Priestor medzi zubom a krúžkom v koronárnej časti slúžia k prípadnému natlačeniu Teflónu a tým adaptáciu okraja matrice k zubu

.

Videá:

Twin Ring correct placement

Injection moulding technic

Zobrazených 1 - 2 z 2 položiek
Zobrazených 1 - 2 z 2 položiek